Pashagaming Ödeme Şikayetleri

Pashagaming sitesinden elde ettiğiniz kazançları geri alamama gibi bir durum karşınıza çıkmayacaktır. Pashagaming ödeme şikayetleri şekilde bir olumsuzluk bugüne kadar hiçbir üyeye yansıtılmamıştır. Farklı yöntemleri kullanabilir, bu yöntemler dahilinde hareket edebilir, limitler doğrultusunda hareket ettiğiniz müddetçe, sorunsuz bir şekilde, komisyon ödemeden ve belge talebi ile karşılaşmadan kazançlarınızı geri alabilirsiniz. Gerek duymanız halinde bir yardım konusunu gündeme getirmeyi düşünüyor iseniz, iki farklı kanalı, canlı destek hattı ve elektronik posta hizmetleri gibi iki farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

Pashagaming Ödeme Yöntemleri

Pashagaming Ödeme yöntemleri konusunda pashagaming sitesinin farklı anlayışlar ile sistemler ile çalıştığı görülecektir. Neropay ile para çekme ve skrill ile para çekme, neteller ile para çekme, TL nakit ile para çekme, ecopayz ile para çekme, havale ile para çekme gibi farklı seçeneklerin herhangi bir tanesini kullanmanız mümkündür. Günlük çekim miktarı maksimum 50.000 Türk lirası, günlük çekim adedi maksimum 3 adet olacak şekilde belirlenmiştir. Yöntemlerin kullanılmasına ilişkin olarak;

Ecopayz yönteminde minimum 100 Türk lirası ya da dengi döviz kuru,

TL nakit yönteminde 100 Türk lirası,

Neteller yönteminde 100 Türk lirası ya da dengi döviz kuru,

Skrill yönteminde 100 Türk lirası ya da dengi döviz kuru ve

Neropay yönteminde 100 Euro en az para çekim miktarı ya da limiti bulunmaktadır. Yöntemlerin tamamında 7 gün 24 saat boyunca işlem yapma özgürlüğü sizlere tanınmaktadır. İstediğiniz an hesabım menüsüne ve para çekme formuna gelebilir, bu form üzerinden talimat vererek, kazanç miktarlarının hesaplarınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Pashagaming Ödeme Yardım

Ödeme işlemleri konusunda bir yardım alma gereksinimi duyuyor iseniz, sitenin müşteri hizmetleri birimleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Pashagaming ödeme şikayetleri konusunda ya da yardım talepleri konusunda başvuru yapabileceğiniz kaynaklar, tüm soru ve öneriler için hazırlanmış olan destekpashagaming elektronik posta adresi ve canlı destek bağlantı penceresi olacaktır. Canlı destek üzerinden hareket ederseniz, konu bölümünün içerisinde yer alan finansal işlemler departmanı ile Türkçe dilinde görüşme sağlayabilir, konuyu iletebilir ya da çözüm talep edebilir veya herhangi bir yardım talebi karşısında aradığınız cevabı bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir