Pashagaming Para Yatırma ve Çekme Seçenekleri

Pashagaming sitesinin içerisinde yer alan bilgileri genel olarak değerlendirmeye almak istediğimizde sitenin 2013 senesinin Ocak ayında tam olarak faaliyetlerine başlamış olduğu görülmekte ilk olarak. 15 yılı aşkın yöneticilik tecrübesi bulunan kişiler tarafından kurulmuş olan bu online gambling kapsamındaki sitede aynı zamanda lisans da bulunuyor. 8408/JAZ numarası ile Curacao tarafından sağlanan bir lisansın bulunduğu ve aynı zamanda Pronet Gaming alt yapısı ile teknik olarak hizmetlerin sağlandığı görülmekte. Bu nedenlerden dolayı aslında özellikle merak edilen Pashagaming para yatırma çekme seçenekleri güvenilir bir şekilde gerçekleştiriliyor mu sorusuna evet cevabını verebiliyoruz. Sitenin en alt kısmındaki şirket hakkında bölümünde bu bilgiler konumlandırılmış durumda.

Pashagaming Para Yatırımları

Üyeliklerin hemen ardından Pashagaming para yatırımlarının gerçekleşmesi gerekiyor. Bu işlemlerde sunulan yöntemler çeşitli. Baktığımızda Otopay, Paykasa, Neropay ile yapılacak olan yatırımlar 7/24 şeklinde minimum 20 Euro ile gerçekleşebiliyor. Astropay, Ecopayz, Payzwin yöntemleri ile de yine 7/24 20 TL/Euro/USD limiti ile minimum yatırımlara izin verilmiş. Son olarak Neteller ve Skrill yöntemleri ile bu siteye 7/24 olmak üzere minimum 20 TL/ Pound/ Euro şeklinde yatırımlar gerçekleştirilebiliyor.

Pashagaming Para Çekimleri

Pashagaming para çekimleri de aynı yatırımlarda olduğu gibi kolay bir şekilde halledilebiliyor. Ecopayz ile minimum olarak 100 TL/Euro/USD şeklinde yatırımlar gerçekleşebilmekte. TL nakit ile minimum 100 TL limiti belirlenmiş. Neteller ile 100 Pund/Dolar/Euro şeklinde, Skrill ile de 100 TL/ Pund/ Dolar/ Euro şeklinde çekimlerin gerçekleşebildiği görülmekte. Son olarak da Neropay yöntemi ile 100 Euro minimum olarak çekimlerin gerçekleşebildiğini söyleyebiliyoruz.

Pashagaming Finansal İşlemlerde Belge Talebi

Bu finansal işlemlerde belge talebi durumu oldukça önemli. Bu nedenle Pashagaming finansal işlemlerde belge talebi durumunu araştırmak istediğimizde aslında sitenin ne para çekme ne de para yatırma adlı sekmelerinde belge talebi ile ilgili herhangi bir kural, madde belirtilmemiş. Ancak tahmin edilmektedir ki çoğu bahis sitesinde olduğu gibi özellikle çekim işlemlerinde çekim taleplerin yüksek miktarlarda olması durumunda müşteri finansal güvenilirliği açısından bazı kolay bulunabilecek kişisel evraklar talep edilebilir. Gönderimleri de canlı destekten kolay bir şekilde 7/24 sağlanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir