Pashagaming QR Kod İle Ödeme Yapılıyor mu

Pashagaming sitesi güvenli bir şekilde işlem yapabileceğiniz, denetim altında tutulan, yasal özellikleri Avrupa Birliği ülkeleri üzerinden elde etmiş yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir. Farklı özellikler kullanıcılara yansıtılmakta olup, bu farklı ve revize edilmiş özelliklerin yani yenilenmiş özelliklerin içerisinde, ödeme yöntemleri de bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar, pashagaming QR kod ile ödeme yapılıyor mu? Sorusunu gündeme getirmekte olup, site bu konuda para transfer işlemleri konusunda, QR kod yöntemini kullanıma açmış bulunmaktadır.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Yapılan Bankalar

Pashagaming sitesi, QR kod ile yapılacak ödeme yöntemini desteklemektedir. Para transferi, para yatırma işlemleri içerisine bu yöntemi eklemiştir. Hangi bankalar üzerinden QR kod ile ödeme yapılır? Bankalar açısından, pashagaming sitesi hangilerini tercih etmiştir? Sorusunun karşılığında, Garanti Bankası ve İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve TEB gibi bankaların bulunduğu görülecektir. Ayrıca Ziraat Bankası hesapları üzerinden de, pashagaming sitesi hesaplarınıza bu yöntemi kullanmak suretiyle, para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme İçin Kullanılan Cihazlar

Pashagaming sitesine QR kod yöntemini kullanarak para transfer etmeyi düşünüyor iseniz, bir akıllı cihazınızın, siteye giriş yaptığınız cihaz haricinde bir akıllı cihazınızın bulunması gerekmektedir. Bu konuda herhangi bir markanın işaret edilmesi yanlış olacaktır. Piyasada bulunan internet bağlantı özelliğine sahip mobil uygulamaları, bankacılık mobil uygulamalarını ve benzeri uygulamaları destekleyen bütün cihazlar kullanılmaktadır. iOS sisteme sahip cihazların bulunması ya da Android sisteme sahip cihazların bulunması şeklinde bir ayrım gündeme getirilmemiştir. Tüm marka, model ve işletim sistemine sahip cihazlar ile sisteme para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme İçin Mobil Bankacılık Şart mı?

Site hesaplarınıza para transfer işleminde, pashagaming QR kod ile ödeme yöntemini tercih ediyor iseniz, elbette mobil bankacılık sistemine sahip olmanız gerekecektir. Bu sisteme sahip olabilmeniz için, önce bir bankada hesap açmanız, daha sonra banka hesabınızı internet bankacılığı kullanımına açtırmanız ve daha sonra, akıllı cihazların işletim sistemlerine ait mağazalardan mobil uygulamayı indirmeniz, kurmanız gerekmektedir. Sisteminin kullanılması, para transfer işleminin başlatılması, gerçekleştirilmesi ve tamamlanması, akıllı cihazlar ve mobil bankacılık işlemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bir banka şubesine gitmek suretiyle ya da bir ATM cihazının başında bulunmak suretiyle, bu transfer işlemini gerçekleştirmeniz, bu sistemi kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir